Letní provoz = dočasná změna otevírací doby, do 15. září 2024.     

Naše prostory jsou klimatizovány  🙂

SHAPEMASTER POWERTONE

Sestava 8 rekondičních stolů s 9 možnostmi a s regulovatelnou rychlostí nabízí neuvěřitelné množství variant cvičení a tím se stává atraktivní pro všechny věkové skupiny. Deset rychlostních stupňů umožňuje vhodně kombinovat pasivní cvičení se svalovými kontrakcemi v různých délkách. Zařízení lze využít v centrech zaměřených na cvičení a tvarování postavy, pro celkové vylepšení aktuální kondice, tak pro rehabilitaci.

Pomocí pasivních a opakujících se isokinetických pohybů se svaly stávají pevnější a pružnější a dochází k výraznému tvarování postavy. Ze zdravotních přínosů je to především vyrovnání svalové dysbalance, zlepšené držení těla a úprava krevní cirkulace.

S sebou na rekondiční stoly: dlouhé legíny nebo tepláky, tričko, ručník. 

Není nutné se předem objednávat, během provozní doby můžete přijít kdykoliv.

1. Stomach Hip Trimmer

Napíná a zeštíhluje břicho, boky, stehna, lýtka, zlepšuje tvar sedu. Rytmickými pohyby rozkládá tukové polštářky na hýždích, bocích a stehnech. Výrazně působí proti celulitidě.

2. Leg Toner

Zeštíhluje a tvaruje nohy, boky, hýždě. Posiluje především stehenní svaly a tvaruje vnitřní a vnější stranu stehen. Procvičuje kyčelní a kolenní klouby, upravuje cirkulaci krve v dolních končetinách.

3. Tummy Toner

Napíná a zeštíhluje břicho, stehna, lýtka, posiluje dolní část zad. Obnovuje elasticitu svalů v pase a zvyšuje pružnost celého těla. Výsledkem používání tohoto stolu je hladké a pevné břicho.

4. Hip Waist Trimmer

Posiluje dolní část zad, hýždě, procvičuje stehenní svaly, vypíná a zeštíhluje boky, břicho, pas, zlepšuje tvar hýždí, rozptyluje celulitidu. Posiluje svaly pánevního dna.

5. Upper Body Toner

Zlepšuje celkové držení těla, rovná hrudní koš, vypíná a zeštíhluje horní část paží, prsa, břicho, lýtka a stehna. Účinně odstraňuje bolesti zad způsobené jednostrannou zátěží.

6. Thigh Trimmer

Tvaruje svaly vnitřních a vnějších stran stehen, tvaruje boky, nohy, pas a vyhlazuje celulitidu. Je aktivován metabolismus tukové tkáně a dochází k její redukci.

7. Waist Trimmer

Posiluje tělo do stran. Tento pohyb posiluje a zpevňuje břišní svaly a svaly v oblasti bederní páteře. Pomáhá zlepšit svalový tonus celého těla a zeštíhlit linii pasu.

8. Circular – Rower

Víceúčelový stůl využitelný k posilování a relaxaci. ROVER – veslování posiluje prsní svaly, triceps, biceps a ramena. CIRCULATOR – zlepšuje krevní oběh mírným vibračním pohybem. Uvolní napjaté svaly a pomáhá zbavovat tělo přebytečné vody a toxických látek. Dává pocit relaxace a znovunabytí energie.

OTEVÍRACÍ DOBA

PONDĚLÍ - ČTVRTEK:
14:00 - 19:30

PÁTEK:
zavřeno

SOBOTA:
zavřeno

ADRESA

Coufalova 8
Znojmo, 669 02
Dvorní trakt. Parkování ve dvoře - 2 místa

e-mail: info@lady-fit.cz
Tel: +420 777 857 140

OTEVÍRACÍ DOBA

 

PONDĚLÍ - ČTVRTEK:
14:00 - 19:30

PÁTEK:
zavřeno
SOBOTA:
zavřeno

 

 

ADRESA

 

Coufalova 8
Znojmo, 669 02
Dvorní trakt. Parkování ve dvoře - 2 místa

 

e-mail: info@lady-fit.cz
Tel: +420 777 857 140